Ліжко складане "ВЕНЕЦІЯ" ідеальний варіант меблів для дому та дачі, загалом, повноцінне односпальне ліжко на меблевих ламелях, матрацом та булями(бидьцями)
По-друге, в складеному стані ліжка, завдяки бильцу, вона може служити невеликою тумбою.
Вага: 17 кг

ОПИС Розкладне ліжко «ВЕНЕЦІЯ» з підголівником – зручне сучасне ліжко, призначене для частого використання. Паралоновий матрац завтовшки 5 см забезпечить комфортний сон і відпочинок. Для надійної фіксації матраца на ліжку до його кутів пришиті 4 липучки. Склад матраца тканина бязь та наповнювач поролон.
Ліжко комплектується додатковим бильцем, яке виконує ряд корисних функцій.
По-перше, в розкладеному стані бильце служить обмежувачем, який надійно зафіксує подушку і не дасть їй впасти.
По-друге, в складеному стані ліжка, завдяки бильцу, вона може служити невеликою тумбою.
Каркас сталевий, виготовлений з квадратної труби 20х20 мм
Кількість ламелей – 16 шт.
В подножной частині розкладачки є обмежувач, який додатково фіксує матрац.
Для зручності переміщення розкладачка «Венеція» мвє коліщата, які при необхідності можна зняти. В цьому випадку ліжко в складеному стані буде значно нижче.
Габаритні розміри в робочому положенні:
-
Довжина ліжка – 193 див.
-
Ширина ліжка – 77см.
-
Висота від підлоги – 27см. (разом з матрацом 32см.)
Вага: 17 кг
Максимальне навантаження: 110 кг
Розмір розкладного ліжка в складеному вигляді: 91х 77 х 30см.
В упакованому вигляді підголовник розміщується всередині ліжка.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
| Наповнювач матраца | Поролон листовий |
| Максимально допустиме навантаження | 110 |
| Стан | Нове |
| Довжина | 193 см |
| Ширина | 77 см |
| Висота | 27 |
| Вага | 17 |
| Висота в складеному вигляді | 96 мм |
| Довжина в складеному вигляді | 77 мм |
| Ширина в складеному вигляді | 30 мм |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Комплектація матрацом | True |
| Товщина матраца | 5 см |
| Комплектація | |
| Коліщатка | True |
| Білизна вголов'я | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 300 ₴






