FP
міцність
175-173-135 см
від 3 років
в коробці
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Максимальна вага | 54 кг |
| Висота | 135 мм |
| Стан | Новий |
| Виробник | Intex |
| Ширина | 173 мм |
| Вага | 9 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Країна виробник | Польща |
| Вікова група | Від 3 років |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 175 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 716 ₴




