Виробник Ultimar Premium
Технічні характеристики:
Труби: Сталь: Q195, оцинкований, цинкування 120 г стійкі до деформації
Пружини: оцинкована
Батут (мат): 280 г/м тканина з ПП (поліпропілен), 8 рядів зшивання на краї колеса
Сітка: чорний всередині втулки типу PE. Терилен волокна, 6 мм гексагональної сітки
Лестница: двоступеневе з порошковим покриттям
Діаметр: приблизно 427см
Висота від землі до батута: 90 см
Висота сітки: 180 см
вага батута ок. 110 кг.
упакований у 4 коробки для відправлення
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Кругла |
| Висота рами батута | 90 см |
| Діаметр батута | 427 см |
| Максимальне навантаження | 180 кг |
| Висота з сіткою | 270 см |
| Тип | Батут |
| Особливості | Всепогодность |
| Колір | Зелений |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Ultimar |
| Вага | 110 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 106 ₴






