Характеристика:
* діаметр батута: 312 cм
* 60 оцынкованих пружын
* висота батута над землею: 65 cм
* висота сітки: 165 см
* висота батута: 230см
* ширина обшивки 25 см
* кількість ніжок U система: 3
* кількість ніжок для сітки: 6
* діаметр ніжок: 30мм
* діаметр ніжок для сітки: 25мм
* дозволена вага людини: 150 кг
* конструкція із загартованої сталі стійкою до деформації
Додаткові переваги ігор на нашому батуті:
* Поліпшення фізичного стану;
* Поліпшення кровообігу;
*Спалення калорій;
* Поліпшення функції легень;
Виробник Ultimar Premium
Батут пакується для відвантаження в 2 коробках
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Кругла |
| Висота рами батута | 65 см |
| Діаметр батута | 312 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота з сіткою | 230 см |
| Тип | Батут |
| Вага | 37 кг |
| Особливості | Всепогодность |
| Колір | Зелений |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Ultimar |
- Ціна: 7 866 ₴







