Батут найкраще, що ви можете купити для розваги та спорту, причому одночасно. Представлена модель зроблена з матеріалів найвищої якості, витривалість і збереження якості батута навіть у разі впливу упродовж тривалого часу зовнішніх погодних умов (стійкий до ультрафіолетового випромінювання).
Виробник США. На цьому батуті можуть стрибати як діти — так і дорослі. Для безпеки батут має сітку, яка запобігає вашій дитині та вас від травм і падінь.
Виробник Ultimar 8 Premium
Діаметр батута: 244 см
Максимальна вага користувача, до: 150 кг
Висота батута без сітки: 59 см
Висота батута із сіткою: 219 см
Висота сітки: 160 см
Додаткова технічна інформація:
- Діаметр стрибкового полотна 195 см;
- Ширина захисного краю 25 см;
- Товщина захисного краю 1.5 см;
- Мат із поліпропілену 275 г/м2;
- Мат стійкий до ультрафіолетових променів і вологи;
- 48 оцинкованих пружин 137 х 3 мм;
- 3 опори з металевого профілю 38 х 1.2 мм;
- Рама батута з металевого профілю 38 х 1.2 мм;
- Двоступенева драбина заввишки 86 см;
- Сітка з поліетилену завтовшки 100 г/м2;
- Вага батута із сіткою приблизно 37 кг.
Батут пакується для відвантаження в 2 коробках
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Кругла |
| Висота рами батута | 59 см |
| Діаметр батута | 244 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота з сіткою | 219 см |
| Тип | Батут |
| Вага | 37 кг |
| Особливості | Всепогодность |
| Колір | Зелений |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Ultimar |
- Ціна: 7 015 ₴






