Розкладачка ліжко – посилене, складане для військових навантаження до 200кг
Розкладачка в комплекті з чохлом Український виробник легка і практична відмінний варіант для активного відпочинку на природі, туризму, риболовлі, пікніка, полювання а також для військових. Модель компактно складається швидко та без зусиль, поміщається в будь який автотранспорт.
У зібраному вигляді повноцінне переносне спальне місце
Переваги:
· Каркас - міцний, стійкий до корозії, володіє легкістю, високими удароміцними якостями.
· Розкладачка витримує навантаження до 200 кг;
· Тканина - надщільна, гігроскопічна, при цьому не жорстка і приємна на дотик;
· Особливості - надійність поєднується з легкістю, вага розкладачки складає всього 12 кг.
· Тканина водостійка.
Характеристики:
· Розмір розкладачки у розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 1970×750×500 мм;
· Розмір розкладачки у складеному вигляді (Д×Ш×В): 1000×150×150 мм;
· Матеріал каркасу – профіль труба: 20×20 мм;
· Вага: 12 кг;
· Допустиме навантаження: до 200 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 12 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 1000 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 150 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 3 600 ₴








