
Сумка чохол для ноутбука тактична сумка для ноутбука сумка-чохол підсумок тактичний діагональ 13д
1 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: СЧН-13д П2
- +380 (99) 792-50-03менеджер
Сумка-Чохол для ноутбука
Тактичний чохол-сумка для ноутбука максимальний розмір гаджита – 33см 24см, діагональ 13-14 дюймів
Практичний підсумок для зберігання, перенесення та зручного використання пристрою у польових умовах.
Сумка повністтю розтібається, що забезпечує використання пристрою не виймаючи його з сумки!
Сумка чохол пошитий з тканини кондура.
Внутрішня частина підсумка для ноутбука має додаткову кишеню. Вона є додатковим органайзером у ньому можна зберігати речі; зарядний пристрій, документи. Також сумка має основний відділ з ліпучкою для зберігання ноутбука.
Обидві сторони сумки мають жорсткості для безпеки від ушкоджень техніки.
У сумці передбачена ручка для зручного перенесення аксесуара в руках..
На задній частині сумки є кріплення за стандартизованою системою MOLLE: Також передбачена плечова лямка перенесенні на плечі.
Додаткова опція – це липучка на передній частині підсумка, призначена для фіксації шеврона.
Міцна блискавка
Ручки для перенесення
Вага: Приблизно 0,19 кг
Тканина кордура
Колір: піксель
Розмір відділу для ноутбука ( ШхВ)
ДОПУСТИМИЙ РОЗМІР НОУТБУКА 33 х 24см
Розмір зовнішній( ШхВхГ)
36 х 26 х 8 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Хакі |
| Матеріал | Кордура |
| Призначення | Сумка-чохол для ноутбука |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 360 см |
| Висота | 260 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Особливості | Захист від бічних ударів |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | Молния |
| Відділення | Відділення-органайзер |
| Ширина основного відділення | 330 мм |
| Висота основного відділення | 240 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Плечовий ремінь | True |
| Страхувальний ремінець | True |
| Кількість відділень | 2 |
- Ціна: 1 350 ₴







