
Розкладачка армійська складане ліжко для військових Чорна. Розкладачка з чохлом
2 990 ₴
- Немає в наявності
- Код: Полоска -Я2Ч
- +380 (99) 792-50-03менеджер
Розкладачка посилена армійська НАТО до 110 кг складане ліжко для військових.
Розкладачка з чохлом Український виробник
Супер міцна розкладачка - це створена з урахуванням анатомії людського тіла легка і практична армійська розкладачка, а також відмінний дачний варіант, чудово підходить для активного відпочинку на природі, туризму, риболовлі, пікніка, полювання. Модель компактно складається, міститься в автотранспорті, швидко і без зусиль трансформується.
Переваги:
Каркас - міцний і довговічний, стійкий до корозії, володіє легкістю, високими удароміцними якостями.
Розкладачка витримує навантаження до 110 кг;
Тканина - піксель, така тканина надщільна, гігроскопічна, при цьому не жорстка і приємна на дотик; Особливості - надійність поєднується з легкістю, вага розкладачки складає всього 10 кг.
Збирається переносне спальне місце до компактних розмірів і упаковується в чохол;
Колір тканини може змінюватись.
Характеристики:
- Розмір розкладачки в розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 195×70×35 см;
- Розмір розкладачки в складеному вигляді (Д×Ш×В): 95×15×15 см;
- Матеріал каркаса — профіль труба: 20×20,
- товщина металу — 2 мм;
- бокові 2 планки 1,8мм
- Вага: 9 кг;
- Максимальне навантаження: до 110 кг.
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Висота | 350 мм |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 1950 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 110 кг |
| Колір | Чорний |
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 950 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 150 мм |
- Ціна: 2 990 ₴





