Розкладачка НАТО міцна. практична - Туристичне (польове) розкладне ліжко до 200 кг
Розкладачка армійського типу з зручною сумкою для зберігання від українського виробника! Ця ліжко-розкладачка спеціально розроблена з огляду на анатомію людського тіла, є ідеальним варіантом для активного відпочинку на природі, туризму або польових умов. Легка та практична, вона також ідеально підходить для використання на дачі. Завдяки своїй компактності, ця модель легко складається і поміщається в автомобілі, що робить перевезення легким та зручним.Особливості розкладачки:
— Каркас: міцна і довговічна конструкція, що стійка до корозії. Він поєднує в собі високу удароміцність з легкістю, забезпечуючи надійність і комфорт використання.
— Навантаження: розкладачка здатна витримати навантаження до 200 кг.
— Тканина: надзвичайно міцний і гігроскопічний матеріал, яка при цьому залишається приємною на дотик.
— Легкість: вага розкладного ліжка складає всього 12 кг.
— Компактність: розкладачка легко складається до незначних розмірів і зручно упаковується в чохол, що робить її ідеальним варіантом для транспортування.
— Водостійкість: тканина, яку ми використовуємо водостійка, що забезпечує захист від вологи і забруднень.
— Кольори: надаємо можливість змінювати колір тканини, щоб задовольнити ваші індивідуальні смаки та вимоги.
* Додатковий комфорт: ліжко-розкладачку можна використовувати з матрацом ( можливо придбати додатково у нас в магазині)
Основні характеристики:
Розмір розкладачки в розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 197×75×50 см;
Розмір розкладачки у складеному вигляді (Д×Ш×В): 1000×150×150 мм;
Матеріал каркасу – профіль труба: 20×20 мм; товщина металу-2 мм Вага: 12 кг;
Допустиме навантаження: до 200 кг.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал каркасу | сталь |
| Габаритні розміри | |
| Довжина ліжка | 1970 мм |
| Ширина ліжка | 750 мм |
| Висота ліжка | 500 мм |
| Основні | |
| Стан | Нове |
| Колір | Чорний |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Максимально допустиме навантаження | 200 |
| Габаритні розміри в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 75 см |
| Вага | 12 |
| Довжина | 197 см |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
| Довжина в складеному вигляді | 1000 мм |
| Ширина в складеному вигляді | 150 мм |
- Ціна: 3 600 ₴





