Розкладачка посилена - ліжко турестичне.
Розкладачка з чохлом Український виробник
Розкладачка - розроблена з урахуванням анатомії людського тіла легка і практична армійська розкладачка. Модель компактно складається, міститься в автотранспорті, швидко і без зусиль трансформується.
Переваги:
Каркас - міцний і довговічний, стійкий до корозії, володіє легкістю, високими удароміцними якостями.
Розкладачка витримує навантаження до 200 кг;
Тканина надщільна, гігроскопічна, при цьому не жорстка і приємна на дотик; Особливості - надійність поєднується з легкістю, вага розкладачки складає 12 кг.
Збирається переносне ліжко до компактних розмірів і упаковується в чохол;
Тканина водостійка.
Колір тканини може змінюватись.
Характеристики:
Розмір розкладачки в розгорнутому вигляді (Д×Ш×В): 197×75×50 см;
Розмір розкладачки у складеному вигляді (Д×Ш×В): 1000×150×150 мм;
Матеріал каркасу – профіль труба: 20×20 мм; товщина металу-2 мм Вага: 12 кг;
Допустиме навантаження: до 200 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Матеріал каркаса розкладачки | Сталева профільна труба |
| Покриття труби каркаса | Полімерне порошкове |
| Комплектація матрацом | Ні |
| Максимально допустиме навантаження | 200 кг |
| Колір | Хакі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри у розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1970 мм |
| Ширина | 750 мм |
| Висота | 500 мм |
| Вага | 11 кг |
| Габаритні розміри в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 150 мм |
| Довжина у складеному вигляді | 1000 мм |
| Ширина у складеному вигляді | 150 мм |
| Комплектація | |
| Чохол для зберігання й транспортування | Так |
- Ціна: 3 600 ₴








