
Каремат тактичний складний Піксель 30мм 6 секцій
1 600 ₴
- В наявності
- Код: 3-30-п
- +380 (99) 792-50-03менеджер
Каремат складний тактичний килим колір - піксель.
Військовий армійський Каремат 30мм колір піксель- це абсолютно корисна річ, а в холодну пору року можна сказати незамінна річ в польових умовах.
Наш тактичний розкладний коврик відмінно захищає від холоду, який йде від землі. Тобто між вами і холодною, мокрою і навіть промерзлою землею завжди є прошарок, яка відбиває ваше тепло назад до вас і не пропускає вологу від землі до вашого одягу та до вашого тіла.
Переваги:
Високий рівень зносостійкості і щільності.
Здібності до непромокання;
Легко складається і має ручки для перенесення;
Фіксується застібками фастекс;
Також можна використовувати як підстилку при стрільбі, або підстилку для сидіння.
Тканина Oxford 600 D.
Розміри:
У складній формі: Довжина - 600 мм; Ширина - 290 мм; Висота - 180 мм.
Розкладеною формою: Довжина - 1850 мм; Ширина - 600 мм; Висота - 30 мм.
Каремати в наявності. Відправляємо день в день. Можливий самовивіз у Дніпрі. Наявний накладений платіж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Камуфляж Піксель |
- Ціна: 1 600 ₴




