
Прогулянкова дитяча коляска ME 1083 OPTIMA Navy Blue мос.сітка дощовик чехол до 22кг
4 733 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1083
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча прогулянкова коляска EL CAMINO ME 1083 OPTIMA Navy Blue,синя, сталева рама, льон від народження до 4 років з москітною сіткою, дождивиком і глибоким козирком до самого бампера.
Дитяча коляска з системою складання книжка - відмінний прогулянковий варіант для будь-якого часу року.
Легка і міцна конструкція створена спеціально для тривалих подорожей з малюком, починаючи з самого народження. Завдяки можливості регулювання кута нахилу спинки, дитина може прийняти положення напівлежачи або поспати під час прогулянки. Капюшон з козирком надійно закриває дитину від палючих променів літнього сонця.
Комфортна, стильна коляска з великою кошиком для покупок і іграшок, стане улюбленим транспортом малюка в весняно - літній період.
ТИП: прогулянкова коляска-книжка;
- Рекомендований вік: від народження до 4-х років;
- Рекомендоване навантаження: до 22 кг;
- Матеріал рами: сталь;
ТКАНИНА:
- льон; щільність 300 D; водовідштовхувальна просочення;
- глибокий капюшон, опускається до бампера; глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки
- задня частина капюшона відстібається для кращої вентиляції в жаркий період;
- кишеня для дрібниць;
- оглядове вікно;
Спинка
- 3 положення;
- положення регулюються натисканням планки;
- кут нахилу 106 ° - 163 °;
ПІДНІЖКА:
- регульована;
- 2 положення;
- прогумована;
ЗАХИСТ:
- 5-ти точкові ремені безпеки;
- ремінь-захист від сповзання;
- відкривається знімний бампер (екошкіра)
КОЛЕСА: EVA;
- на підшипниках;
- передніх коліс 17,7 см;
- задніх коліс 24,1 см;
- ширина шасі задніх коліс 58 см;
- амортизатори передніх коліс;
- швидке зняття передніх і задніх коліс;
- передні колеса поворотні з фіксацією;
Батьківська ручка:
- нерегульована, висота від підлоги 103,5 см;
- оббивка з екошкіри;
ГАЛЬМА:
- спарений;
- на задніх колесах;
Багажна корзина:
- з жорстким дном;
- з доступом в лежачому положенні;
- знімна;
В КОМПЛЕКТІ: чохол на ніжки;дождивик; москітна сітка;
РОЗМІР КОЛЯСКИ (Д, Ш, В):
- в розкладеному вигляді: 90 -58,5 - 107 см;
- в складеному вигляді: 50- 58,5 - 71,5 см;
- Розмір спального місця: довжина 86 см / ширина 35 см / глибина сидіння 21 см;
Вес: 10,34 кг
Вес брутто: 11,7 кг
Размер коробки (Д Ш В): 45 22 72 см
Характеристики
| Додаткові характеристики | |
|---|---|
| Регульована підніжка | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 163 град. |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 90 см |
| Ширина сидіння | 35 см |
| Висота | 107 см |
| Діаметр передніх коліс | 18 см |
| Ширина спального місця | 35 см |
| Вага | 10 кг |
| Глибина сидіння | 21 см |
| Ширина | 58 см |
| Ширина колісної бази | 58 см |
| Довжина спального місця | 86 см |
| Діаметр задніх коліс | 24 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Довжина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 71 см |
| Ширина у складеному вигляді | 58 см |
| Основні | |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | EVA |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Механізм складання | Книжка |
| Перекидна ручка | Ні |
| Виробник | El Camino |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Країна виробник | Китай |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Комплектація коляски | Бампер, Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Піддашок, Кошик для покупок |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Колір | Синій |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 733 ₴










