
Батут зі сходами, внутрішньою сіткою на пружинах MS 2921-1-LUX (183см)
8 100 ₴
- Немає в наявності
- Код: 2921-1
+380971587507
- +380 (97) 158-75-07менеджер
- +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Спортивні батути MS 2921-1-LUX Profi LUX з внутрішньою сіткою ( СІТКА НЕ НАТЯГНА НА СТІЙКИ, ВСЕРЕДИНІ) діаметри 183см
У Батут MS 2921-1-LUX для абсолютної безпеки стрибуючих передбачено спеціальний захист пружин та сходи в комплекті.
Виробник ТМ PROFI (спорт обладнання)
Характеристики дитячого батута MS 2921-1-LUX Profi
:
Діаметр батута – 183 см
Пружини – 36шт.
W-подібні металеві опори – 3 шт.
Захисна сітка ВНУТРІШНЯ
Висота – 150 см
Дверцята на блискавці
Металеві сходи
Матеріал рами: сталь із порошковим напиленням
Матеріал полотна: високоміцний та еластичний поліпропілен
Коробка д100*ш22*в49см вага 29кг
:
Діаметр батута – 183 см
Пружини – 36шт.
W-подібні металеві опори – 3 шт.
Захисна сітка ВНУТРІШНЯ
Висота – 150 см
Дверцята на блискавці
Металеві сходи
Матеріал рами: сталь із порошковим напиленням
Матеріал полотна: високоміцний та еластичний поліпропілен
Коробка д100*ш22*в49см вага 29кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр батута | 183 см |
| Висота рами батута | 66 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Чорний |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 100 ₴



