
Коляска дитяча прогулянкова EL CAMINO ME 1024L X4 Cloud Blue ( небесно-блакитний)
5 164 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1024
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Прогулянкова коляска дитяча всесезонна EL CAMINO ME 1024L X4 Cloud Blue ( небесно-блакитний) з водовідштовхувальною пропиткой ткани.


Характеристика КОЛЯСКИ ДЕТКОЮ ME 1024 ME 1024L X4 :
- Тип складання книжка, всесезонна
- Рекомендований вік від 6 місяців до 3 років
- Рекомендоване навантаження до 15 кг
- Матеріал рами сталь,
- Тип тканини OXFORD, подвійна, щільність 300D з водовідштовхувальною просоченням, всі тканинні частини коляски знімні,
- Капюшон з оглядовим віконцем, регульований із додатковою секцією для збільшення, опускається до бампера, кишеня для дрібниць, задня частина капюшона відстібається для кращої вентиляції в спекотний період,
- Спинка плавно регулюється ременем (ремінь-автомат), кут нахилу 114°-157°
- Підніжка, з екошкіри, регульована, 4 положення
- 5-точкові ремені безпеки, (3 положення висоти)
- Ремінь-захист від зісковзування
- Знімний бампер, що відкривається, зі знімною оббивкою
- Батьківська ручка нерегульована 104 см, оббивка з екошкіри знімна.
- Кошик з доступом у положенні лежачи витримує навантаження до 3 кг
- Чохол на ніжки, дощовик із вентиляційними отворами;
- Колеса EVA, на підшипниках, Ø передніх коліс 16,6 см, Ø задних колес 25,5 см;
- Ширина шасі задніх коліс 57 см
- Амортизатори передніх і задніх коліс, функція швидкого знімання
- Передні колеса поворотні з фіксацією
- Гальмо спарене на задні колеса,
- Розмір коляски (Д×Ш×В) у розкладеному вигляді:
|
- в розкладеному вигляді: 95 × 57 х 110 см; - у складеному вигляді: 80 × 57 × 35 см |
- Розмір спального місця: довжина 95 см/ширина 35 см/глибина сидіння 22 см см;
- Вага нетто 9,8 кг
- Вага брутто 12,6 кг
Розмір коробки 45 × 20 × 84 см;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Комплектація коляски | Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | Поліуретан, EVA |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 57 см |
| Довжина | 95 см |
| Висота | 110 см |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Діаметр задніх коліс | 25 см |
| Довжина спального місця | 95 см |
| Ширина спального місця | 35 см |
| Глибина сидіння | 22 см |
| Ширина колісної бази | 57 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 57 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 157 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина передньої і задньої осі | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 164 ₴










