
Коляска універсальна 2 в 1 ME 1085 SAGA Denim Blue Ash з прогулянковим блоком
8 769 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1085
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Новинка, универсальная дитяча коляска 2 в 1 EL CAMINO ME 1085 SAGA Dark Gray модульна з прогулянковим блоком / темно-сіра
Дитяча коляска 2 в 1 EL CAMINO ME 1085 SAGA зможе забезпечити вашому маляті максимально комфортну і безпечну прогулянку.
Зручність моделі зумовлена можливістю установки на раму окремо зимового або літнього варіанту, що дозволяє досягти мінімального ваги виробу. Як зимовий, так і літній варіанти коляски можна розмістити на рамі в положенні «від себе і до себе». Колеса з поворотним механізмом роблять коляску маневрової, зручною у використанні. Рама коляски оснащена надійним гальмом.
Характеристики коляски
| ТИП: | універсальна коляска 2 в 1 (люлька+прогулянковий блок); |
| всесезонна; | |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК: | від народження до 3-х років; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАВАНТАЖЕННЯ: | до 15 кг; |
| РЕКОМЕНДОВАНЕ НАВАНТАЖЕННЯ НА ЛЮЛЬКУ: | до 9 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | алюміній; |
| ТКАНИНА: | льон; |
| щільність 600 D; | |
| водовідштовхувальна просочення; | |
| всі тканинні частини коляски знімні; | |
| КАПЮШОН ЛЮЛЬКИ: | глибокий; |
| глибина регулюється за допомогою кнопок побокам; | |
| знімний; | |
| оглядове вікно на магніті; | |
| КАПЮШОН ПРОГУЛЯНКОВОГО БЛОКУ: | глибокий, опускається до бампера; |
| глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки; | |
| знімний; | |
| оглядове вікно на магніті; | |
| СПИНКА: | 3 положення; |
| положення регулюються натисканням важеля; | |
| кут нахилу 103°-162°; | |
| ПІДНІЖКА: | регульована; |
| 2 положення; | |
| з еко шкіри; | |
| ЗАХИСТ: | 5-ти точкові ремені безпеки (3 положення висоти); |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| відкривається знімний бампер (екошкіра); | |
| КОЛЕСА: | PU; |
| на підшипниках; | |
| Ø передніх коліс 16,3 см; | |
| Ø задніх коліс 19,2 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 54,5 см; | |
| амортизатори передніх і задніх коліс; | |
| швидке зняття передніх і задніх коліс; | |
| передні колеса поворотні з фіксацією; | |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА: | нерегульована, висота 100 см від підлоги; |
| оббивка з еко шкіри; | |
| ГАЛЬМА: | спарений; |
| БАГАЖНА КОРЗИНА: | витримує навантаження до 3 кг; |
| з доступом в лежачому положенні; | |
| В КОМПЛЕКТІ: | чохол на ніжки (2шт); |
| дощовик з вентиляційними отворами; | |
| москітна сітка; | |
| підсклянник; | |
| сумка для мами; | |
| ручки для перенесення; | |
| сумка-чохол для зберігання; | |
| ДОДАТКОВО: | кишеня для дрібниць з застібкою-блискавкою; |
| колиска складана; | |
| РОЗМІРИ ПРОГУЛЯНКОВОГО БЛОКУ (ДхШхВ): | в розкладеному вигляді: 94 х 54,5 х 100 см; |
| в складеному вигляді: 45 х 54,5 х 54 см; | |
| спальне місце (ДхШхГ): 86 х 31 х 25 см; | |
| РОЗМІРИ ЛЮЛЬКИ (ДхШхВ): | 80 х 41 х 58см: |
| спальне місце (матрац) 72 х 27см; | |
| розмір в складеному вигляді(ДхШхВ): 33 х 41 х 57см | |
| ВАГА НЕТТО: | шасі з люлькою 9,24 кг; |
| шасі з прогулянковим блоком 8,67 кг; | |
| ВАГА БРУТТО: | 15,4 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 47 х 32,5 х 60,2 см; |
Дитяча коляска 2 в 1 EL CAMINO ME 1085 SAGA стане відмінним придбанням для всієї родини, коляска відмінно підходить для щоденних прогулянок і походів по магазинах, для покупок у цій моделі передбачена багажна корзина.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Комплектація коляски | Сумка для транспортування коляски, Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Прогулянковий блок, Люлька, Матрацик, Підсклянник, Сумка для дитячих речей |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | Поліуретан, EVA |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Діаметр задніх коліс | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина передньої і задньої осі | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 769 ₴









