
Дитячий Надувний Ігровий центр Батут Bestway 93533 Fisher Price з вбудованим насосом і кульками
3 109 ₴
- Немає в наявності
- Код: 93533
- +380 (97) 158-75-07менеджер
- +380 (99) 792-50-03менеджер
Дитячий надувний Ігровий центр Батут Bestway 93533 Fisher Price з вбудованим насосом і кульками.
Дитячий надувний батут Bestway виготовлений у барвистому та яскравому стилі, матеріал виробу — високоякісний вініл, який вирізняється надійністю й довговічністю, батут можна використовувати на вулиці або в приміщенні, у складеному вигляді він має компактні розміри, що полегшує транспортуванню та зберігання.
Ігровий центр призначений для активних ігор одного або кількох дітей від 2 до 6 років.
Верхня та нижня частини подушки для стрибків виготовлені з особливо міцного вінілу та витримують навантаження до 85 кг. У міцність дитина зможе досхочу настрибуватися й накинутися, адже в ній просто неможливо поранитися або вдаритися.
Надувний батут Bestway стане бажаним подарунком для будь-якого малюка, адже стрибати на батуті весело та цікаво, а також дуже корисно для здоров'я.
- Тип: надувний батут, надувне дно
- Розміри: 175-173-135см
- Матеріал: високоякісний вініл
- Вбудований насос
- Кульки 50 штук
- Рекомендований вік: від 2 років до 6 років
- Паковання: повна кольорова коробка
ВЗРОСЛИМ і ДИТЯМ САРШЕ ЛЕТ ПРИГАТИ НЕЛЬЗЯ!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bestway |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Максимальна вага | 85 кг |
| Колір | Жовтий |
| Довжина | 1750 мм |
| Ширина | 1730 мм |
| Висота | 1350 мм |
| Вага | 9 кг |
| Матеріал | ПВХ |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 690 мм |
| Ширина упакування | 530 мм |
| Висота упаковки | 680 мм |
- Ціна: 3 109 ₴





