
Коляска дитяча прогулянкова El Camino ME 1053 DYNAMIC v.2 Brittany Blue блакитна
4 828 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1053
- +380 (99) 792-50-03менеджер
Дитяча прогулянкова коляска El Camino ME 1053 DYNAMIC v.2 Brittany Blue
Дитяча коляска DYNAMIC — являє собою стильну, якісну та комфортну модель колясок ТМ El Camino, яка має невелику вагу, а також може складатися по типу "книжки", досить м'яка, передні колеса поворотні, що робить керування зручнішим.
Перевагою дитячої коляски El Camino ME 1053 DYNAMIC, є водовідштовхувальне просочення на оббивці, що захистить малюка від палючого сонця, вітру та дощу.
Характеристика коляски El Camino ME 1053 DYNAMIC v.2 Brittany Blue :
| ТИП: | прогулянкова коляска-книжка; |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРАСТ: | от 6-ти месяцев до 3-х лет; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАГРУЗКА: | до 15 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | алюміній; |
| ТКАНЬ: | полиэстер |
| щільність 320 D; | |
| водовідштовхувальне просочення; | |
| КАПЮШОН: | глибокий; |
| глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки; | |
| на подкладке; | |
| на підкладці, | |
| задня частина капюшона відстібається для кращої вентиляції в спекотний період; | |
| кишеня для дрібниць; | |
| оглядове вікно; | |
| СПИНКА: | плавно регулюється натисканням важеля; |
| кут нахилу 104-162°; | |
| ПІДНОЖЕННЯ: | регульована; |
| 2 положення; | |
| вставка з екошкіри; | |
| ЗАЩИТА: | 5-точкові ремені безпеки (3 положення висоти); |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| знімний бампер, що відкривається; | |
| КОЛЕСА: | EVA; |
| на підшипниках; | |
| Ø передних колес 17,7 см; | |
| Ø задних колес 25 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 53,5 см; | |
| амортизатори передніх і задніх коліс; | |
| передні та задні колеса знімні; | |
| передні колеса поворотні з фіксацією; | |
| РОЗУМницька РУЧКА: | регульована, висота від підлоги (min 79 см/max 107 см); |
| оббивка з екошкіри; | |
| ТОРМОЗ: | на задніх колесах; |
| БАГАЖНА КОРОЗИНА: | з жорстким дном; |
| з доступом у положенні лежачи; | |
| У КОМПЛЕКТІ: | чехол на ножки; |
| ДОДАТКОВО: | |
| РОЗМІР КОЛЯСКИ (Д×Ш×В): | у розкладеному вигляді: 86 × 56 × 107 см; |
| у складеному вигляді: 80 × 56 × 35 см; | |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МЕСТА: | довжина 88 см/ширина 34 см/глибина сидіння 23 см; |
| ВЕС НЕТТО: | 9,7 кг; |
| ВЕС БРАТТО: | 11,15 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (Д×Ш×В): | 48 × 22 × 66 см; |






ВІДПРЯМКА КОЛІСКИ В КАРТОННОМУ ПАКОВКУ В РОЗОБІБНОМУ ВІДІ (СНИТИ КОЛІСУ, БАМПЕР, КОРЗОНА) ПО ВСІМ СМАЖЕНИМ ПУНКТАМ УКРАЇНИ, КРІВ, ХАРКІВ, ХЕРСОН, ДУЖУ, ЛАВИННИЦЮ, КАЛУЦЬ КАЛУЦЮ, КАВО-ФРАНКОВ, КРІВОЇ РОРУ, КРАПІПЦЬКИЙ, ПОТАЛАПЛА, ПОТАРОВА, ШВЛЯЖУ, ЗАПОРОЖУ ДРОГОБИЧ, ОДЕСА, РІВНО, ХМЕЛЬНІЧЧИЙ, ВОРХТА, ЯРЕМЧЕ, НОВА КАХОВКА, РОЗДОВНЕ, ЖИТОМИР, ІРПЕНЬ, ЧЕРНІГОВ, ПЕРКАСИ
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Блакитний |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Комплектація коляски | Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | EVA |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 56 см |
| Довжина | 86 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр передніх коліс | 17 см |
| Діаметр задніх коліс | 25 см |
| Довжина спального місця | 90 см |
| Ширина спального місця | 34 см |
| Глибина сидіння | 21 см |
| Ширина колісної бази | 53 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 162 град. |
- Ціна: 4 828 ₴










