Дитяча проулочная коляска El Camino ME 1058 WISH Red червоний
Дитяча прогулянкова коляска El Camino ME 1058 WISH максимально комфортна і зручна як малюка, так і для батьків. Легка конструкція рами, поворотні передні колеса дозволяють колясці бути дуже маневреною і легкою в управлінні.
Коляска El Camino ME 1058 WISH має широке сидіння з регульованою спинкою і підніжкою, що дозволяє дитині спати під час прогулянки.
Ідеальна коляска для прогулянок, подорожей і переїздів!
Характеристики дитячої коляски ME 1058 WISH:
- Тип складання - книжка
- Рекомендований вік від 6-ти місяців до 3-х років
- Рекомендоване навантаження до 15 кг
- Матеріал рами алюміній
- Тип тканини OXFORD, льон
- Капюшон з оглядовим віконцем, регульований з додатковою секцією для збільшення, кишеня для дрібниць, задня частина капюшона відстібається для кращої вентиляції в жаркий період;
- Спинка плавно регулюється натисненням важеля , 3 положення, кут нахилу 105°- 160°
- регульована Підніжка, 2 положення
- 5-ти точкові ремені безпеки
- Ремінь-захист від зісковзування
- Знімний бампер
- Батьківська ручка нерегульована з фомовой оббивкою , висота від підлоги 101 см
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
- Кошик для речей з жорстким дном, з доступом в лежачому положенні
- Чохол на ніжки
- Підстаканник
- Сумка-чохол для зберігання
- Ремінь для перенесення.
- Колеса на підшипниках, матеріал EVA. Ø передніх коліс 13,5 см; Ø задніх коліс 15,4 см;
- Ширина шасі задніх коліс 47 см
- Амортизатори передніх коліс, є функція швидкий з'їм
- Передні колеса поворотні без фіксації
- Гальмо спарений на задніх колесах.
- Розмір коляски (Д×Ш×В) в розкладеному вигляді: 78×48×101 см
в складеному вигляді: 64×47×30 см
- Розмір спального місця: довжина 82 см/ ширина 30 см / глибина сидіння 22 см
- Вага нетто 6,5 кг
- Вага коробки 7,5 кг
Розмір коробки 43* 25,5* 53см
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 6 кг |
| Висота | 101 см |
| Ширина | 47 см |
| Довжина | 78 см |
| Довжина спального місця | 82 см |
| Ширина спального місця | 30 см |
| Ширина сидіння | 30 см |
| Глибина сидіння | 22 см |
| Діаметр передніх коліс | 13 см |
| Діаметр задніх коліс | 15 см |
| Ширина колісної бази | 47 см |
| Основні | |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
| Матеріал коліс | Поліуретан, EVA |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Комплектація коляски | Сумка для транспортування коляски, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 30 см |
| Довжина у складеному вигляді | 64 см |
| Ширина у складеному вигляді | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина передньої і задньої осі | 48 |
- Ціна: 3 300 ₴











