
Коляска дитяча EL CAMINO ME 1090L LOONA Beige прогулянкова, всесезонна
4 300 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1090
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коляска дитяча EL CAMINO ME 1090L LOONA Beige прогулянкова-книжка, всесезонна з подвійною оббивкою тканина льон водовідштовхувальною просоченням і захистом от выгорания UV 50+
Коляска дитяча ME 1090L LOONA Beige бежева — стане чудовим придбанням для батьків і дитини, вона поєднує в собі високу якість, надійність і комфорт, така коляска підходить для щоденних прогулянок і поїздок із дитиною. Коляска дитяча ME 1090L LOONA має невелику вагу та може компактно складатися, що робить її зручною для поїздок і подорожей із дитиною, ця модель має просторе сидіння, нахил спинки та підніжка регулюються, що дає змогу перетворити сидіння на зручне спальне місце. Дитяча коляска ME 1090L LOONA обладнана страхувальним бампером із захистом від сповзання та п'ятиточковим ремінцем, які вбережуть малюка від падіння, у нижній частині коляски є місткий багажний кошик.
Характеристика коляски EL CAMINO ME 1090L LOONA Beige :
| ТИП: | прогулянкова коляска-книжка; |
| всесезонна; | |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРАСТ: | від 0 місяців до 3 років; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАГРУЗКА: | до 22 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | алюміній; |
| ТКАНЬ: | лен; |
| подвійна; | |
| щільність 300 D; | |
| водовідштовхувальне просочення; | |
| защита от выгорания UV 50+ | |
| всі тканинні частини коляски знімні; | |
| КАПЮШОН: | глибокий, опускається до бампера; |
| глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки; | |
| знімний; | |
| задня частина капюшона відстібається для кращої вентиляції в спекотний період; | |
| кишеня для дрібниць; | |
| Оглядове вікно (накидка на магніті); | |
| СПИНКА: | 4 положення; |
| положення регулюються натисканням важеля; | |
| кут нахилу 100° — 165°; | |
| ПІДНОЖЕННЯ: | регульована; |
| 2 положення; | |
| з екошкіри; | |
| ЗАЩИТА: | 5-точкові ремені безпеки (з м'якими накладками); |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| відкривний незнімний бампер зі знімною оббивкою (екошкіра); | |
| КОЛЕСА: | каучук + EVA; |
| на підшипниках; | |
| Ø передних колес 16,8 см; | |
| Ø задних колес 18,6 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 50 см; | |
| амортизатори передніх і задніх коліс; | |
| швидкий знімання передніх і задніх коліс; | |
| передні колеса поворотні з фіксацією; | |
| РОЗУМницька РУЧКА: | нерегульована, висота від підлоги 104 см; |
| знімна оббивка з екошкіри; | |
| ТОРМОЗ: | спарений з індикатором стану; |
| на задніх колесах; | |
| БАГАЖНА КОРОЗИНА: | з жорстким дном; |
| витримує навантаження до 2 кг; | |
| з вікном для доступу в положенні лежачи; | |
| знімна; | |
| У КОМПЛЕКТІ: | чехол на ножки; |
| дощовик із вентиляційними отворами; | |
| москітна сітка; | |
| підсклянник; | |
| сумка для зберігання; | |
| телескопічна ручка-валіза для транспортування; | |
| РОЗМІР КОЛЯСКИ (ДхШхВ): | у розкладеному вигляді: 83 х 50 х 104 см; |
| у складеному вигляді: 40 х 50 х 69 см; | |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МЕСТА: | довжина 86 см/ширина 33 см/глибина сидіння 22 см; |
| ВЕС НЕТТО: | 7,96 кг; |
| ВЕС БРАТТО: | 10 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 44 х 22,5 х 59 см; |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Комплектація коляски | Сумка для транспортування коляски, Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Підсклянник |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | EVA |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 83 см |
| Висота | 104 см |
| Вага | 8 кг |
| Діаметр передніх коліс | 17 см |
| Діаметр задніх коліс | 19 см |
| Довжина спального місця | 86 см |
| Ширина спального місця | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Глибина сидіння | 22 см |
| Ширина колісної бази | 50 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Довжина у складеному вигляді | 40 см |
| Висота в складеному вигляді | 69 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 165 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина передньої і задньої осі | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 300 ₴










