Коляска дитяча EL CAMINO прогулянкова M 3910 PALE PINK
Характеристика КОЛЯСКИ ДЕТСКОЙ M 3910 PALE PINK:
- Тип сложения книжка
- Рекомендуемый возраст от 6-ти месяцев до 3-х лет
- Рекомендуемая нагрузка до 15 кг
- Материал рамы алюминий
- Тип ткани OXFORD, плотность 300D
- Капюшон со смотровым окошком, регулируемый с дополнительной секцией для увеличения, карман для мелочей
- Спинка плавно регулируется ремнем, угол наклона 120°- 165°
- Подножка регулируемая, 2 положения
- 5-ти точечные ремни безопасности
- Ремень-защита от соскальзывания
- Открываемый съемный бампер
- Родительская ручка нерегулируемая, высота от пола 100 см
- Кошик витримує навантаження до 4,5 кг
- Чохол на ніжки
- Дощовик
- Москітна сітка
- Підстаканник
- Телескопічна ручка-валіза для транспортування
- Сумка-чохол для зберігання
- Всі тканинні частини коляски знімаються для прання
- Колеса на підшипниках, 14 см, матеріал PU
- Ширина шасі задніх коліс 48 см
- Амортизатори передніх і задніх коліс, функція швидке зняття
- Передні колеса поворотні з фіксацією
- Гальма спарений з індикатором стану
- Розмір коляски (Д×Ш×В) в розкладеному вигляді: 77×48×100 см
в складеному вигляді: 65×48×27 см
- Розмір спального місця: довжина 77 см/ ширина 33 см / глибина сидіння 22 см
- Вага нетто 7 кг
- Вага брутто 8,6 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Комплектація коляски | Сумка для транспортування коляски, Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Підсклянник |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | Поліуретан, EVA |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 48 см |
| Довжина | 77 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 7 кг |
| Діаметр передніх коліс | 14 см |
| Діаметр задніх коліс | 16 см |
| Довжина спального місця | 77 см |
| Ширина спального місця | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Глибина сидіння | 22 см |
| Ширина колісної бази | 48 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 65 см |
| Висота в складеному вигляді | 27 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 165 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина передньої і задньої осі | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 623 ₴











