Нова модель 2021 рокурогулянкова коляска з автоматичним складанням El Camino Orion ME 1084 Оріон має низку переваг:
Прогулянкова коляска El Camino Orion ME 1084 Оріон від народження до 3 років;
- глибокий регульований капюшон, який захистить дитину в дощ, сніг, вітер або спеку,
- матеріал рами алюміній
- максимальне навантаження 22 кг
- м'яка пружинна система амортизації
- великі поліуретанові колеса
- додаткова вентиляційна система для комфортного сну в спеку
- місткий кошик для дитячих речей та іграшок
- батьківська ручка та бампер із накладками зі щільної екошкіри
- просторе спальне місце: 85-35 см
- для зручності мами є кишенька для дрібниць і оглядове віконце
- тип регулювання спинки — ременєвий механізм
- тип складання — книжка
- до комплекту входить чохол на ніжки
- вага 9.3 кг.
ХАРАКТЕРИСТИКИ коляски прогулянкової El Camino Orion ME 1084 Оріон;
| ТИП: | прогулянкова коляска-книжка; |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРАСТ: | від народження до 3 років; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАГРУЗКА: | до 22 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | алюміній; |
| ТКАНЬ: | лен полиэстер; |
| щільність 300 D; | |
| водовідштовхувальне просочення; | |
| КАПЮШОН: | глибокий; |
| на подкладке; | |
| оглядове вікно; | |
| СПИНКА: | ремінь-автомат; |
| кут нахилу 115°-168°; | |
| ПІДНОЖЕННЯ: | регульована; |
| 2 положення; | |
| ЗАЩИТА: | 5-точкові ремені безпеки (3 положення висоти); |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| знімний бампер, що відкривається, зі знімною оббивкою (екошкіра); | |
| КОЛЕСА: | EVA; |
| на підшипниках; | |
| Ø передних колес 15,4 см; | |
| Ø задних колес 18,6 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 56 см; | |
| амортизатори передніх коліс; | |
| швидкий знімання передніх і задніх коліс; | |
| передні колеса поворотні з фіксацією; | |
| РОЗУМницька РУЧКА: | нерегульована, висота від підлоги 105 см; |
| ТОРМОЗ: | спарений; |
| на задніх колесах; | |
| БАГАЖНА КОРОЗИНА: | витримує навантаження до 3 кг; |
| з жорстким дном; | |
| з доступом у положенні лежачи; | |
| У КОМПЛЕКТІ: | чехол на ножки; |
| ДОДАТКОВО: | автоматичне складання |
| РОЗМІР КОЛЯСКИ (Д&215;В): | в розкладеному вигляді: 98 &215; 105 см; |
| у складеному вигляді: 35 &215; 65 см; | |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МЕСТА: | довжина 85 см/ширина 35 см/глибина сидіння 22 см; |
| ВЕС НЕТТО: | 9,35кг; |
| ВЕС БРАТТО: | 10,55 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ: |
49,5 × 25 х 60 см. |
Оплата та доставка
- Оплата на карту Приватбанка під час оформлення замовлення — реквізити на оплату ви отримаєте під час оформлення замовлення в смс-повідомленні
- Накладений платеж — оплата товару під час отримання.
Доставка товару по всій Україною, займає 1-3 дні.
Здійснюється компанією Нова Пошта.
Приблизну інформацію про вартість доставки також можна уточнити в менеджера.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Комплектація коляски | Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Матеріал коліс | Поліуретан |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 56 см |
| Довжина | 98 см |
| Висота | 105 см |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр задніх коліс | 18 см |
| Довжина спального місця | 85 см |
| Ширина спального місця | 35 см |
| Ширина сидіння | 35 см |
| Глибина сидіння | 22 см |
| Ширина колісної бази | 56 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 35 см |
| Довжина у складеному вигляді | 56 см |
| Висота в складеному вигляді | 65 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 168 град. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 997 ₴











