
Батут спортивний 366 см Profi MS 0822 зі сходами в наявності Дніпр
11 600 ₴
- Немає в наявності
- Код: 0822
+380971587507
- +380 (97) 158-75-07менеджер
- +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Виробник Profi
Основні характеристики батута:
- діаметр батута: 366 см
- висота батута: 66 см
- пружини: 72 шт
- висота сітки 150 см
- витримують масу людини до 150 кг
Рама сталь із порошковим напиленням.
Полотно — високоміцний і еластичний поліпропілен.
Розмір коробки — 158-56-25 см. Вага з коробкою — 62 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр батута | 366 см |
| Висота рами батута | 66 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Вага | 62 кг |
| Колір | Синій |
| Кількість опор | 4 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Стрибкова поверхня | |
| Стрибкова поверхня | Полотно |
| Матеріал стрибкової поверхні | Поліпропілен |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 600 ₴







