Виробник Profi
Основні характеристики батута:
- діаметр батута: 244 см
- висота батута: 66 см
- пружини: 48 шт
- кількість опор: 3 шт W-образних
- висота сітки 150 см
- витримують масу людини до 120 кг
Рама - сталь з порошковим напиленням.
Полотно - міцний і еластичний поліпропілен.
Розмір коробки – 130-44-25 див. Вага з коробкою – 33 кг.
Спортивні батути використовуються для занять гімнастикою, фітнесом, аеробікою.
На спортивних батутах люблять стрибати як дорослі, так і діти, і достатньо 15 хвилин в день, щоб тримати м'язи в тонусі і виконати кардіо тренування.
Стрибки протягом 5-7 хвилин відповідають пробіжці 1 км.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр батута | 244 см |
| Висота рами батута | 66 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 100 кг |
| Вага | 33 кг |
| Колір | Синій |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Довжина | 244 см |
| Ширина | 244 см |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 244 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 570 ₴







