Новинка

Новинка, дитяча універсальна коляска 2 в 1 трансформер EL CAMINO ME 1069 ALLIANCE
Дитяча коляска 2 в1 ME 1069 ALLIANCE зможе забезпечити вашому малюкові максимально комфортну й безпечну прогулянку.
Коляска дитяча ME 1069 Denim Beige є трансформером, коли колиска в цій моделі перетворюється на прогулянковий блок, який може бути встановлений як за ходом руху, так і у зворотному напрямку, безпека малюка під час прогулянки забезпечує безпеку малюка страхувальний бампер і ремінець із м'якими плечовими накладками.
Дитяча коляска ME 1069 Denim Beige стане чудовим придбанням для всієї родини, коляска чудово підходить для щоденних прогулянок і походів по магазинах, для покупок у цій моделі передбачений багажний кошик.
Характеристики дитячої коляски ME 1069 Denim Beige:
Тип: універсальна коляска-трансформер, всесезонна
Тип складання: книжка
Матеріал рами: алюміній
Тип тканини: льон, подвійна, щільність 600 D, водовідштовхувальне просочення
Регульована батьківська ручка (обивка з екошкіри), висота від підлоги — 79-112 см
Глибокий знімний капюшон, оглядове вікно
Глибина капюшона регулюється за допомогою застібки-блискавки
Нахил спинки плавно регулюється ременем, кут нахилу — 108-147°
Відкривний знімний бампер, знімна оббивка
П'ятиточкові ремені безпеки (3 положення висоти)
Колеса на підшипниках — 4 шт., матеріал — EVA
Діаметр передніх коліс — 16,3 см, діаметр задніх коліс — 24,5 см
Ширина шасі задніх коліс — 60,5 см
Амортизатори передніх і задніх коліс
Швидке знімання передніх і задніх коліс
Передні колеса поворотні з фіксацією
Спарене гальмо на задніх колесах
Багажний кошик із жорстким дном, знімний
Підніжка регульована — мультипозиційна, прогумована вставка
Рекомендований вік дитини: від самого народження до 3 років
Рекомендована вага дитини до 15 кг
Вага коробки: 13,3 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Бежевий |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Люлька, Підсклянник |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | Поліуретан, EVA |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 60 см |
| Довжина | 95 см |
| Висота | 112 см |
| Вага | 11 кг |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Діаметр задніх коліс | 24 см |
| Довжина спального місця | 75 см |
| Ширина спального місця | 32 см |
| Ширина сидіння | 32 см |
| Глибина сидіння | 23 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 60 см |
| Довжина у складеному вигляді | 100 см |
| Висота в складеному вигляді | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина передньої і задньої осі | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 388 ₴










