Виробник MaxxPro
Батут із сіткою MaxxPro діаметр 183 см
Основні характеристики батута:
- діаметр батута: 183 см
- висота батута: 45 см
- пружини: 36 шт
- кількість опор: 3 шт W-подібних
- висота сітки 150 см — витримують масу людини до 80 кг
Рама сталь із порошковим напиленням.
Полотно — високоміцний і еластичний поліпропілен.
Розмір коробки — 102-44 — 28 см. Вага з коробкою — 30 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | МАХА |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр батута | 183 см |
| Висота рами батута | 45 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Вага | 30 кг |
| Колір | Зелений |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Вікова група | Дитяча |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 271 ₴


