Виробник MAXX PRO
Основні характеристики батута:
- розмір 8ft
- діаметр батута: 244 см
- висота батута: 60 см
- пружини: 48 шт
- кількість опор: 3 шт W-подібних
- висота сітки 160 см
- витримують навантаження до 120 кг (ВЕС ОДНОЇ КРИГАЮЧОЇ ЧАСТИНИ НА ОДНУ ТОЧКУ 50кг )
Рама сталь із порошковим напиленням.
Полотно — високоміцний і еластичний поліпропілен.
Розмір коробки — 139-44-25 см. Вага з коробкою — 38 кг.
Спортивні батути використовуються для занять гімнастикою, фітнесом, аеробікою.
На спортивних батутах люблять стрибати як дорослі, так і діти, і досить 15 хвилин на день, щоб тримати м'язи в тонусі та виконати кардіо тренування.
Стрибки впродовж 5-7 хвилин відповідають пробіжці 1 км.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Max |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр батута | 244 см |
| Висота рами батута | 60 см |
| Висота з сіткою | 160 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Вага | 38 кг |
| Колір | Синій |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 752 ₴











