Захоплива настільна гра «футбол» — чудове проведення часу для всієї родини!
Настільний футбол завжди вважався цікавою, динамічною та захопливою грою. У неї не проти погратися і діти, і їхні дорослі батьки, і навіть дідуся!
Під час виготовлення футбольного столу використовується дерево та пластик.
Футбол 20215 можна поставити й удома, і в ігровому центрі, і в дитячому садку, і так само в офісі; клубі або в кафе — він скрізь буде доречним.
Розмір у зібраному вигляді 92-51-72 см, на штангах (пластикові) 6 шт., шкала ведення рахунку на воротах, у кор-ку, 95-49-10см
Вага: 10 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Настільний футбол |
| Матеріал столу | Дерево |
| Матеріал плити ігрового поля | ДСП |
| Тип ігрового столу | Настільно-підлоговий |
| Стан | Новий |
| Вікова група | Від 3 років |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 92 мм |
| Ширина | 51 мм |
| Висота | 72 мм |
| Вага | 10 кг |
| Упаковка | |
| Довжина упаковки | 95 мм |
| Ширина упакування | 49 мм |
| Висота упаковки | 10 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип гри | Футбол настільний на ніжках |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 777 ₴






