Виробник Profi
Батут із сіткою MS 0500 діаметр 183 см
Основні характеристики батута:
- діаметр батута: 183 см
- висота батута: 66 см
- пружини: 64 шт
- кількість опор: 3 шт W-подібних
- висота сітки 150 см — витримують масу людини до 80 кг
Рама сталь із порошковим напиленням.
Полотно — високоміцний і еластичний поліпропілен.
Розмір коробки — 126-51-28 см. Вага з коробкою — 42 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр батута | 183 см |
| Висота рами батута | 66 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 80 кг |
| Колір | Синій |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 400 ₴






