Діаметр 12ft — 366 см;
― Висота батута — 260 см;
― Висота сітки 180 см.
― Висота ніжок 85 см;
― Діаметр труби рами 38 мм;
― Товщина труби рами 1,5 мм;
― Пружини 72 шт.;
― Довжина пружина 165 мм;
― Вага батута 80 кг;
― Кількість ніг — 4;
― Maкс. вага користувача 150 кг;
Габарити коробки — 150х50х31 см.
Виробник Ultimar Premium
Батут пакується для відвантаження в 2 коробках
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал рами | Сталь |
| Стан | Новий |
| Конструкція | Кругла |
| Висота рами батута | 85 см |
| Діаметр батута | 366 см |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Висота з сіткою | 260 см |
| Тип | Батут |
| Вага | 80 кг |
| Особливості | Всепогодность |
| Колір | Зелений |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Розташування захисної сітки | Внутрішня |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виробник | Ultimar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 784 ₴







