
Матрац на розкладачку паралоновий 197см * 69см
1 200 ₴
- В наявності
- Код: МП69Я
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паралоновий матрац на розкладачки та ліжка будь-якого виду.
Розмір матраца Д 1970мм Ш 690мм Т 50мм
Наповнювач: пенополіуретан ППУ 50мм м'який
Оксфорд 600D ПУ водостійкий
Для зручності транспортування та зберігання передбачені фастекси. скрутили. зафіксували і матрац компактно складений.
За рахунок якісних матеріалів у виготовленні матрацу. виріб має надійний захисти від вологи та холоду. а також довговічний та стійкий до механічних пошкоджень. легко чиститься і не вбирає вологу.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | безпружинний |
| Розмір матраца, см | 70х200 |
| Висота | 5 см |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 75 см |
| Додаткові характеристики матраца | |
| Водонепроникний чохол | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 200 ₴



