Тактичний складаний килимок, товщиною 30мм у чорному кольорі — це надійний захист від холоду та вологи. Під час використання каремата між вами та промерзлою землею завжди є прошарок, який відбиває ваше тепло назад до вас і не пропускає вогкість і вологу до вашого тіла.
Каремат - універсальний аксесуар, який може бути використаний як сидіння, підстилка або килимок в польових умовах, гарантуючи максимальний комфорт.
Переваги:
Високий рівень зносостійкості і щільності.
Здібності до непромокання;
Легко складається і має ручки для перенесення;
Фіксується застібками фастекс;
Також можна використовувати як підстилку при стрільбі, або підстилку для сидіння.
Тканина Oxford 600 D.
Розміри:
У складній формі: Довжина - 600 мм; Ширина - 290 мм; Висота - 180 мм.
Розкладеною формою: Довжина - 1850 мм; Ширина - 600 мм; Висота - 30 мм.
Каремати в наявності. Відправляємо день в день. Можливий самовивіз у Дніпрі. Наявний накладений платіж.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Україна |
| Тип килимка | Каремат |
| Кількість шарів | Тришарові |
| Довжина | 185 см |
| Ширина | 60 см |
| Товщина | 30 мм |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 750 ₴





