
Чохол для планшета сумка для планшета та документів 8 та 10 дюймів з захисною плівкою
950 ₴
- Немає в наявності
- Код: ЧП-8ЯСП5
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Сумка-чохол для планшета та документів 8 та 10 дюймів з захисною плівкою
Тактичний чохол-сумка для планшета розмір – 220мм*145мм*60мм, діагональ 8-10 дюймів, Molle
Практична сумка-чохол для зберігання, перенесення та зручного використання пристрою в польових умовах.
Чохол для планшета пошитий з тканини кордуру.
Внутрішня частина сумки для планшета має додаткову кишеню для зберігання наприклад зовнішній акумулятор, зарядний пристрій, документи і т.д., що є додатковим органайзером. А також у середині сумки передбачена м'яка силіконова плівка для захисту планшета від дощу, пилу, снігу.
У сумці передбачена ручка для зручного перенесення аксесуарів. Ще зручніше носити сумку для планшета на РПС для цього на задній частині аксесуара є кріплення стандартизованої системи MOLLE. Також передбачена плечова лямка перенесення на плечі.
Додаткова опція – це липучка на передній частині підсумка, призначена для фіксації шеврону.
Внутрішні еластичні стрічки тримають планшет від 11 до 12 дюймів.
Міцна блискавка
Передня частина сумки-чохла має жорсткий каркас, частина сумки яка розташована до тіла м'яка.
Вага: Приблизно 0,19 кг
РОЗМІР СУМКИ Д 220мм* В 145мм* Ш 60мм
Колір: піксель
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | L&L |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрану пристрою | 8" |
| Особливості | Водонепроникний, В комплекті захисна плівка |
| Фіксація пристрою | Куточки (гумка) |
| Матеріал | Тканина |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Призначення | Для планшета |
| Висота пристрою | 145 мм |
| Ширина пристрою | 220 мм |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴










