
Матрац на розкладачку НАТО хакі 15мм
1 490 ₴
- В наявності
- Код: 3-Х
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матрац-килимок для розкладачки НАТО 2 в 1 — це високоякісний продукт власного українського виробництва, який можна використовувати як тактичний каремат або матрац для розкладного ліжка.
- Тонкий та легкий: матрац висотою лише 15 мм, що гарантує легкість, компактність та функціональність.
- Захист від холоду та вологи: високощільний поліетиленовий наповнювач з якого зроблені наші матраци забезпечує не тільки гладке спальне місце, але й додатковий захист від дощу, снігу та бруду.
- Ще більше функціональності: матрац можна використовувати як сидіння, підстилку чи килимок у польових та туристичних умовах.
Розмір спального місця (ДхШ): 1900х650 мм.
Висота - 15 мм.
Допустиме навантаження - до 150 кг.
Наповнювач: поліетилен середньої жорсткості (ППУ)
Колір матрацу - хакі.
Тканина килиска виготовлена з Oxford 600D, що надає їй високу зносостійкість та легкість очищення.
Фіксатори для надійної фіксації на розкладачці НАТО забезпечують додаткову стабільність.
Матраци в наявності. Відправляємо день в день. Можливий самовивіз у Дніпрі. Наявний накладений платіж.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 190 см |
| Ширина | 65 см |
| Товщина | 15 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Наповнення матраца | пенополиуретан |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип килимка | матрац |
| Комплектація матраца | |
| Ручки для перенесення | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴









