
Коляска дитяча ME 1095 SIENA Black прогулянкова стальна рама від народження
4 228 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1095
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Дитяча прогулянкова коляска ME 1095 SIENA Black всесезонна від народження до 3х років , сталева рама, глибокий козирок в комплекті кошик для речей та чохол на ніжки, колір чорний.
| ТИП: | прогулянкова коляска-книжка; |
| всесезонна; | |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК: | від народження до 3-х років; |
| РЕКОМЕНДОВАНЕ НАВАНТАЖЕННЯ: | до 15 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | сталь; |
| ТКАНИНА: | льон; |
| густина 300 D; | |
| водовідштовхувальне просочення; | |
| КАПЮШОН: | глибокий, що опускається до бампера; |
| глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки; | |
| задня частина каптуру відстібається для кращої вентиляції у спекотний період; | |
| кишеню для дрібниць; | |
| оглядове вікно; | |
| висота 113см; | |
| СПИНКА: | 3 положення; |
| положення регулюються натисканням кнопки; | |
| кут нахилу 110 ° -171 °; | |
| ПІДНІЖКА: | регульована; |
| 3 положення; | |
| з екошкіри; | |
| ЗАХИСТ: | 5-ти точкові ремені безпеки; |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| знімний бампер, екошкіра; | |
| КОЛЕСА: | EVA; |
| на підшипниках; | |
| передніх коліс 17,8 см; | |
| задніх коліс 24,1 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 54,5 см; | |
| амортизатори передніх та задніх коліс; | |
| швидке знімання передніх і задніх коліс; | |
| передні колеса поворотні із фіксацією; | |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА: | нерегульована, висота від підлоги 104 см, екошкіра; |
| ГАЛЬМО: | спарене; |
| на задніх колесах; | |
| БАГАЖНИЙ КОШИК: | витримує навантаження до 3 кг; |
| з доступом у лежачому положенні; | |
| В КОМПЛЕКТІ: | чохол на ніжки; |
| РОЗМІР КОЛЯСКИ (ДхШхВ): | у розкладеному вигляді: 89*54,5*113 см; |
| у складеному вигляді: 85,5*54,5*29 см; | |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ: | довжина 80 см/ширина 35 см/глибина сидіння 21 см; |
| ВАГА БРУТТО: | 10,4 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 46*19*79 см; |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Система амортизації | Ремені |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | Ні |
| Комплектація коляски | Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 54.5 см |
| Довжина | 89 см |
| Висота | 113 см |
| Вага | 10 кг |
| Довжина спального місця | 80 см |
| Ширина спального місця | 35 см |
| Глибина сидіння | 21 см |
| Діаметр передніх коліс | 17.8 см |
| Діаметр задніх коліс | 24.1 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 54 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85.5 см |
| Висота в складеному вигляді | 29 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 171 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина в складеному вигляді | 54.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 228 ₴










