
Коляска дитяча M 3910 v.2 Black дощовик, мос.сітка, підстаканник, сумка для зберігання
4 480 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3910
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коляска дитяча EL CAMINO прогулянкова M 3910 v.2 Black
Характеристика коляски дитячої M 3910 v.2:
- Тип складання книжка
- Рекомендований вік народження до 3-х років
- Рекомендоване навантаження до 15 кг
- Матеріал рами алюміній
- Тип тканини SPECIAL DENIM, щільність 430 D
- Капюшон з оглядовим віконцем, регульований з додатковою секцією для збільшення, кишеня для дрібниць
- Спинка плавно регулюється ременем, кут нахилу 110°- 167°
- регульована Підніжка, 2 положення
- 5-ти точкові ремені безпеки
- Ремінь-захист від зісковзування
- Відкривається знімний бампер
- Батьківська ручка нерегульована, висота від підлоги 100 см
- Кошик витримує навантаження до 4,5 кг
- Чохол на ніжки
- Дощовик
- Москітна сітка
- Підстаканник
- Телескопічна ручка-валіза для транспортування
- Сумка-чохол для зберігання
- Всі тканинні частини коляски знімаються для прання
- Колеса на підшипниках, передні 13,3 см, задні 16,3 матеріал PU
- Ширина шасі задніх коліс 48 см
- Амортизатори передніх і задніх коліс, функція швидкий з'їм
- Передні колеса поворотні з фіксацією
- Гальмо спарений з індикатором стану
- Розмір коляски (Д×Ш×В) в розкладеному вигляді: 77×48×100 см
в складеному вигляді: 65×48×27 см
- Розмір спального місця: довжина 77 см/ ширина 33 см / глибина сидіння 26см
- Вага нетто 7,2 кг
- Вага брутто 9,1 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Колір | Чорний |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Матеріал коліс | EVA |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Перекидна ручка | Ні |
| Комплектація коляски | Сумка для транспортування коляски, Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Підсклянник |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 48 см |
| Довжина | 77 см |
| Висота | 100 см |
| Вага | 7 кг |
| Довжина спального місця | 77 см |
| Ширина спального місця | 33 см |
| Глибина сидіння | 26 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Ширина колісної бази | 48 см |
| Діаметр передніх коліс | 13 см |
| Діаметр задніх коліс | 16 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 48 см |
| Довжина у складеному вигляді | 65 см |
| Висота в складеному вигляді | 27 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 167 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина передньої і задньої осі | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 480 ₴










