
Коляска дитяча ME 1090-1 LOONA Blush Rose прогулянкова, всесезонна, з дощовиком, москітною сіткою
5 318 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1090
+380 (97) 158-75-07
менеджер - +380 (99) 792-50-03менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Коляска дитяча ME 1090-1 LOONA Blush Rose , прогулянкова-книжка , всесезонна з подвійною оббивкою тканина льон з водовідштовхувальним просоченням і захистом від вигорання UV 50+
Коляска дитяча ME 1090-1 LOONA Blush Rose - стане відмінним придбанням для батьків і дитини, вона поєднує в собі високу якість, надійність і комфорт, така коляска підходить для щоденних прогулянок і поїздок з дитиною. Коляска дитяча ME 1090L LOONA має невелику вагу і може компактно складатися, що робить її зручною для поїздок і подорожей з дитиною, дана модель має просторе сидіння, нахил спинки і підніжка регулюються, що дозволяє перетворити сидіння в зручне спальне місце. Дитяча коляска ME 1090L LOONA оснащена запобіжним бампером з захистом від сповзання та п'ятиточковим ремінцем, які захистять малюка від падіння, в нижній частині коляски є містка багажна корзина.
ВІДЕО ОГЛЯД МОДЕЛІ
Характеристика коляски EL CAMINO ME 1090-1 LOONA Blush Rose
| ТИП: | прогулянкова коляска-книжка; |
| всесезонна; | |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ВІК: | від 0 місяців до 3-х років; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАВАНТАЖЕННЯ: | до 22 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | алюміній; |
| ТКАНИНА: | льон; |
| подвійна; | |
| щільність 300 D; | |
| водовідштовхувальна просочення; | |
| захист від вигорання UV 50+ | |
| всі тканинні частини коляски знімні; | |
| КАПЮШОН: | глибокий, опускається до бампера; |
| глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки; | |
| знімний; | |
| задня частина капюшона відстібається для кращої вентиляції в жаркий період; | |
| кишеня для дрібниць; | |
| оглядове вікно (накидка на магніті); | |
| СПИНКА: | 4 положення; |
| положення регулюються натисканням важеля; | |
| кут нахилу 100°- 165°; | |
| ПІДНІЖКА: | регульована; |
| 2 положення; | |
| з екошкіри; | |
| ЗАХИСТ: | 5-ти точкові ремені безпеки з м'якими накладками); |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| відкривається незнімний бампер зі знімною оббивкою (екошкіра); | |
| КОЛЕСА: | каучук+EVA; |
| на підшипниках; | |
| Ø передніх коліс 16,8 см; | |
| Ø задніх коліс 18,6 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 50 см; | |
| амортизатори передніх і задніх коліс; | |
| швидке зняття передніх і задніх коліс; | |
| передні колеса поворотні з фіксацією; | |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА: | нерегульована, висота від підлоги 104 см; |
| знімна оббивка з екошкіри; | |
| ГАЛЬМА: | спарений з індикатором стану; |
| на задніх колесах; | |
| БАГАЖНА КОРЗИНА: | з жорстким дном; |
| витримує навантаження до 2 кг; | |
| з вікном для доступу в лежачому положенні; | |
| знімна; | |
| В КОМПЛЕКТІ: | чохол на ніжки; |
| дощовик з вентиляційними отворами; | |
| москітна сітка; | |
| підсклянник; | |
| сумка для зберігання; | |
| телескопічна ручка-валіза для транспортування; | |
| РОЗМІР КОЛЯСКИ (ДхШхВ): | в розкладеному вигляді: 83 х 50 х 104 см; |
| в складеному вигляді: 40 х 50 х 69 см; | |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЯ: | довжина 86 см/ ширина 33 см / глибина сидіння 22 см; |
| ВАГА НЕТТО: | 7,96 кг; |
| ВАГА БРУТТО: | 10 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 44 х 22,5 х 59 см; |
Характеристики
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 8 кг |
| Висота | 104 см |
| Ширина | 50 см |
| Довжина | 83 см |
| Довжина спального місця | 86 см |
| Ширина спального місця | 33 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Глибина сидіння | 22 см |
| Діаметр передніх коліс | 17 см |
| Діаметр задніх коліс | 19 см |
| Ширина колісної бази | 50 см |
| Основні | |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Колір | Рожевий |
| Стан | Новий |
| Матеріал коліс | EVA |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Комплектація коляски | Сумка для транспортування коляски, Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Підсклянник |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 69 см |
| Довжина у складеному вигляді | 40 см |
| Ширина у складеному вигляді | 50 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована підніжка | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 165 град. |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Регулювання висоти ручки | Ні |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина передньої і задньої осі | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 318 ₴










