Коляска дитяча прогулянкова ME 1053N DYNAMIC PRO Onyx темно-сіра
| ТИП: | прогулянкова коляска-книжка; |
| РЕКОМЕНДУЄМО ВІК: | від 6-ти місяців до 3-х років; |
| РЕКОМЕНДУЄМО НАВАНТАЖЕННЯ: | до 22 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | алюміній; |
| Тканина: | поліестер; |
| густина 320 D; | |
| водовідштовхувальне просочення; | |
| всі тканинні частини знімні коляски; | |
| Капюшон: | глибокий; |
| глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки; | |
| на підкладці; | |
| задня частина каптуру відстібається для кращої вентиляції у спекотний період; | |
| кишеню для дрібниць; | |
| оглядове вікно; | |
| висота 105см; | |
| Спинка: | 3 положення; |
| положення регулюються натисканням важеля; | |
| кут нахилу 104-162°; | |
| ПІДНІЖКА: | регульована; |
| 2 положення; | |
| вставка з екошкіри; | |
| ЗАХИСТ: | 5-ти точкові ремені безпеки (3 положення висоти); |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| знімний бампер, що відкривається, перфорована екошкіра; | |
| КОЛІСА: | EVA; |
| на підшипниках; | |
| передніх коліс 17,5 см; | |
| задніх коліс 25 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 53,5 см; | |
| амортизатори передніх та задніх коліс; | |
| передні та задні колеса знімні; | |
| передні колеса поворотні із фіксацією; | |
| БАТЬКІВСЬКА РУЧКА: | регульована, висота від підлоги (min 79 см/max 107 см); |
| оббивка з перфорованої екошкіри; | |
| ГАЛЬМО: | на задніх колесах; |
| БАГАЖНИЙ КОШИК: | із жорстким дном; |
| з доступом у лежачому положенні; | |
| У КОМПЛЕКТІ: | чохол на ніжки, дощовик, москітна сітка; |
| ДОДАТКОВО: | |
| РОЗМІР КОЛЯСКИ (ДхШхВ): | у розкладеному вигляді: 86 х 56 х 107 см; |
| у складеному вигляді: 80 х 56 х 35 см; | |
| РОЗМІР СПАЛЬНОГО МІСЦЕ: | довжина 90 см/ширина 34 см/глибина сидіння 21 см; |
| ВАГА НЕТТО: | 9,3 кг; |
| ВАГА БРАТТО: | 11,3 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): |
45,5х22х65,5 см;
|







Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Комплектація коляски | Антимоскітна сітка, Дощовик, Роздільник для ніг, Підніжка, Чохол-накидка на ніжки, Піддашок, Кошик для покупок, Бампер |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | EVA |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 56 см |
| Довжина | 86 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 9 кг |
| Діаметр передніх коліс | 17 см |
| Діаметр задніх коліс | 25 см |
| Довжина спального місця | 90 см |
| Ширина спального місця | 34 см |
| Глибина сидіння | 21 см |
| Ширина колісної бази | 53 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 56 см |
| Довжина у складеному вигляді | 80 см |
| Висота в складеному вигляді | 35 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регулювання висоти ручки | Так |
| Захист від випадкового складання | Так |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Регульована підніжка | Так |
| Знімна перекладина (бампер) в прогулянковому блоці | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 162 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Темно-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 800 ₴











