Дитяча прогулянкова коляска M 3409N FAVORIT v.2 Volcanic Gray сіра для дітей до 3 років .
Новинка , вдосконалена модель коляски ФАВОРИТ М 3409 V2, переваги, не промокаюча ущільнена оббивка, глибокий козирок, чохол на ніжки, підстаканник в комплекті, надійна сталева конструкція, регульована мозайка 5-ти точковими ременями безпеки, великий кошик для речей до 2кг допустиме навантаження, всі колеса коляски обладнані амортизаторами, а також передбачене спарене гальмо і система швидкого знімання коліс. і мега круті красиві кольори!

Характеристики прогулянкової коляски EL Camino Favorit M 3409 V2:
Прогулянковий візок призначений для дітей від народження до 3-х років.
Спинка сидіння регулюється в трьох положеннях за допомогою натискання планки (від 105 до 165 градусів).
5-точкові ремені безпеки оснащені м'якими накладками регулюються в 2-х положеннях.
Бампер знімається для зручної посадки та висадки дитини.
Бампер має чохол, що знімається.
Мультипозиційна підніжка покрита екошкірою.
Глибокий капюшон-батискаф опускається до бампера.
Глибина капюшон регулюється за допомогою застібки-блискавки.
На капюшоні розміщена кишеня для дрібниць.
У каптур вбудовано оглядове віконце.
Візок обладнаний зручною цільною ручкою, яка не регулюється.
Чохол для ніг та підстаканник входять до комплекту.
Шасі виконано зі сталі.
Тип складання шасі: "книжка".
4 колеса: передні та задні одинарні.
Колеса виготовлені з EVA-матеріалу.
Передні поворотні колеса із можливістю фіксації.
Передні та задні амортизатори забезпечать колясці плавність їзди.
Спарене гальмо розміщене на задніх колесах.
Колеса легко та швидко знімаються для зручності миття.
Кошик для покупок розташований у нижній частині коляски.
Кошик має жорстке дно та витримує навантаження до 2 кг.
Кошик знімається за потреби.
Матеріал оббивки: подвійний льон густиною 300 D.
Розміри коляски в розкладеному вигляді (ДxШxВ): 90x54x105 см.
Розміри коляски у складеному вигляді (ДxШxВ): 85x54x68 см.
Розмір сидіння (ШхГ): 36х24 см.
Розмір спального місця: 88х36 см.
Висота ручки: 105 см.
Ширина шасі по заднім колесам: 54 см.
Діаметр передніх коліс: 17 см.
Діаметр задніх коліс: 19 см.
Вага 8 кг.
Розмір упаковки (ДxШxВ): 49x22,5x76,5 см.
Вага із упаковкою: 9,5 кг.
Максимальне навантаження: 22 кг.
В комплекті:
Коляска.
Чохол для ніжок.
Кошик для покупок.
Підсклянник.
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
|---|---|
| Вага | 9 кг |
| Висота | 106 см |
| Ширина | 59 см |
| Довжина | 88 см |
| Довжина спального місця | 87 см |
| Ширина спального місця | 36 см |
| Ширина сидіння | 36 см |
| Глибина сидіння | 25 см |
| Діаметр передніх коліс | 18 см |
| Діаметр задніх коліс | 20 см |
| Ширина колісної бази | 20 см |
| Основні | |
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Матеріал коліс | EVA |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Комплектація коляски | Чохол-накидка на ніжки, Підсклянник, Кошик для покупок |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Колір | Сірий |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Висота в складеному вигляді | 68 см |
| Довжина у складеному вигляді | 85 см |
| Ширина у складеному вигляді | 59 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована підніжка | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 168 град. |
| Гальмівна система коляски | Заднє стоянкове гальмо |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
- Ціна: 4 100 ₴











