Дитяча прогулянкова коляска EL CAMINO OPTIMA сталева рама, колір чорний льон, від народження до 4 років із москітною сіткою, дощиком і глибоким козирком до самого бампера.
Дитяча коляска із системою складання книжка — чудовий прогулянковий варіант для будь-якого пори року.
Легка та міцна конструкція створена спеціально для тривалих подорожей із малюком, починаючи від самого народження. Завдяки можливості регулювання кута нахилу спинки, дитина може набути положення напівлежачи або поспати під час прогулянки. Капюшон із козирком надійно закриває дитину від палючих променів літнього сонця.
Комфортна, стильна коляска з великим кошиком для покупок та іграшок стане улюбленим транспортом малюка у весняно-літній період.
ТИП: прогулянкова коляска-книжка;
- Рекомендований вік: від народження до 4 років;
- Рекомендоване навантаження: до 22 кг;
- Матеріал рами: сталь;
ТКАНЬ:
- льон; щільність 300 D; водовідштовхувальне просочення;
- капюшон глибокий, опускається до бампера; глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки
- задня частина капюшона відстібається для кращої вентиляції в спекотний період;
- кишеня для дрібниць;
- оглядове вікно;
Спинка
- 3 положення;
- положення регулюються натисканням планки;
- кут нахилу 106° — 163°;


ПІДНОЖЕННЯ:
- регульована;
- 2 положення;
- прогумована;
ЗАЩИТА:
- 5-точкові ремені безпеки;
- ремінь-захист від сповзання;
- відкривається знімний бампер (екошкіра)
КОЛЕСА: EVA;
- на підшипниках;
- передних колес 17,7 см;
- задних колес 24,1 см;
- ширина шасі задніх коліс 58 см;
- амортизатори передніх коліс;
- швидке зняття передніх і задніх коліс;
- передні колеса поворотні з фіксацією;

Батьківська ручка:
- нерегульована, висота від підлоги 103,5 см;
- оббивка з екошкіри;
ТОРМОЗ:
- спарений;
- на задних колесах;
Багажний кошик:
- з жорстким дном;
- з доступом у положенні лежачи;
- знімна;
У КОМПЛЕКТІ: чохол на ніжки; дощовик; москітна сітка;



РОЗМІР КОЛЯСКИ (Д Ш В):
- у розкладеному вигляді: 90 -58,5 - 107 см;
- у складеному вигляді: 50- 58,5 - 71,5 см;
- Розмір спального місця: довжина 86 см/ширина 35 см/глибина сидіння 21 см;
Вага: 10,34 кг
Вага брутто: 11,7 кг
Розмір коробки (Д Ш В): 45 22 72 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Тип коляски | Прогулянкова |
| Максимально допустима вага | 22 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Кількість точок опори | Чотири точки |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Ширина передньої і задньої осі | Різна |
| Комплектація коляски | Бампер, Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Піддашок, Кошик для покупок |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | EVA |
| Стан | Новий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Ширина | 58 см |
| Довжина | 90 см |
| Висота | 107 см |
| Вага | 10 кг |
| Діаметр передніх коліс | 18 см |
| Діаметр задніх коліс | 24 см |
| Довжина спального місця | 86 см |
| Ширина спального місця | 35 см |
| Ширина сидіння | 35 см |
| Глибина сидіння | 21 см |
| Ширина колісної бази | 58 см |
| Розмір коляски в складеному вигляді | |
| Ширина у складеному вигляді | 58 см |
| Довжина у складеному вигляді | 50 см |
| Висота в складеному вигляді | 71 см |
| Додаткові характеристики | |
| Регульована підніжка | Так |
| Безшумне регулювання капюшона | Так |
| Максимальний кут нахилу спинки | 163 град. |
- Ціна: 4 210 ₴











