Батут ПРЕМІУМ КЛАСУ з посиленими ніжками, діаметр 188см з сіткою, - обладнаний спеціальною захисною сіткою, яка встановлена навколо батута, для абсолютної безпеки стрибуючих передбачено спеціальний захист пружин та сходи в комплекті.
Виробник ТМ PROFI (спорт обладнання)
Характеристики дитячого батута:
Діаметр батута – 183 см
Пружини – 36шт.
W-подібні металеві опори – 3 шт.
Захисна сітка
Висота – 150 см
Дверцята на блискавці
Металеві сходи
Матеріал рами: сталь із порошковим напиленням
Матеріал полотна: високоміцний та еластичний поліпропілен
Коробка д110*ш22*в45см вага 29кг
Характеристики дитячого батута:
Діаметр батута – 183 см
Пружини – 36шт.
W-подібні металеві опори – 3 шт.
Захисна сітка
Висота – 150 см
Дверцята на блискавці
Металеві сходи
Матеріал рами: сталь із порошковим напиленням
Матеріал полотна: високоміцний та еластичний поліпропілен
Коробка д110*ш22*в45см вага 29кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Profi |
| Страна производитель | Китай |
| Диаметр батута | 183 см |
| Высота рамы батута | 66 см |
| Высота с сеткой | 150 см |
| Максимальная нагрузка | 80 кг |
| Цвет | Зелёный |
| Количество опор | 3 (шт.) |
| Конструкция | Круглая |
| Материал рамы | Сталь |
| Особенности | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Расположение защитной сетки | Внешняя |
| Состояние | Новое |
| Прыжковая поверхность | |
| Прыжковая поверхность | Полотно |
Информация для заказа
- Цена: 8 300 ₴




