
Каталка-толокар Bambi 2 в 1 Mercedes M 4074L-3 батьківська ручка музика червона
2 200 ₴
- Немає в наявності
- Код: 4074
- +380 (99) 792-50-03менеджер
ДИТЯЧАКАТАЛКА-ТОЛОКАР BAMBI 2 В 1 MERCEDES M 4074L-3 РОТКЕЧЧКА РУЧКА МУЗИКА КРАСНА
Дитяча каталка-толокар M 4074 Mercedes, шкіряне сидіння — вирізняється прекрасною якістю, надійністю та функціональністю, корпус і колеса зроблені з міцного пластику, для зручності малюка з боків від сидіння передбачені підставки для ніг.
Дитяча каталка-толокар M 4074 створена в стилі перегонового автомобіля McLaren, має елегантні передні фари, які світять яскравим світлом, також машина потішить малюка чудовими звуковими ефектами.
Дитячий толокар M 4074 має батьківську ручку та страхувальний бампер, що дає змогу катати на такій машині наймолодших перегонників, для більшого комфорту дитини в цій моделі сидіння зроблене з м'якої екошкіри, під сидінням є багажне відділення.
- Тип: 2 в 1 (родительська ручка)
- Музика, працює від 3 батарейок АА (до комплекту не входять)
- Магнітола: МРЗ, USB-вхід
- Матеріал сидіння: екошкіра
- Багажник під сидінням
- Знімний страхувальний бампер
- Матеріал коліс: пластик
- Діаметр коліс — 14 см
- Підставки для ніг
- Максимальне навантаження — 30 кг
- Матеріал корпусу: міцний пластик
- Висота від підлоги до сидіння — 16 см
- Висота від підставки для ніг до сидіння — 23 см
- Висота до керма — 38 см
- Висота до батьківської ручки — 85 см
- Вага коробки: 4,5 кг
- Вага машини: 3,7 кг
- Розміри коробки: 63х29,5х29 см
- Розміри толокару: довжина (машина/з батьківською ручкою) — 88 см/65 см, ширина (за колесами/захист від падіння/з підставкою для ніг) 29 см/35 см/44 см, висота до спинки — 48 см
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ ДЛЯ ПОКУПАТЕЛЯ!!
Поважані батьки, якщо ви хочете, щоб ваш іменинник отримав подарунок у термін, замовляйте подарунок за раніше, враховуйте терміни доставки транспортних компаній, а також святкові та вихідні календарні дні
Замовити (Купити) електромобіль можна телефоном
Тіл. +38 067 739-48-11 або +38 099 - 792-50-03 Людміла
або залишити заявку в нас на офіційному сайті car1.com.ua
Пересилання НОВИЙ ПОЧТИЙ
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Bambi |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Машинка |
| Вікова група | Від 10-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Ручка для батьків, Світлові ефекти |
| Довжина | 88 см |
| Ширина | 44 см |
| Висота | 85 см |
| Вага | 4 кг |
| Колір | Червоний |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 200 ₴









