Новинка, універсальна дитяча коляска 2в1 ME 1085 SAGA Gray модульна з прогулянковим блоком/ сіра
Дитяча коляска 2 в 1 EL CAMINO ME 1085 SAGA зможе забезпечити вашому малюкові максимально комфортну та безпечну прогулянку.
Зручність моделі зумовлена можливістю встановлення на раму окремо зимового або літнього варіанта, що дає змогу досягти мінімальної ваги виробу. Як зимовий, так і літній варіанти коляски можна розмістити на рамі в положенні «від себе та до себе». Колеса з поворотним механізмом роблять коляску маневровою, зручною у використанні. Рама коляски обладнана надійним гальмом.
Характеристики коляски
| ТИП: | універсальна коляска 2 в 1 (люлька + прогулянковий блок); |
| всесезонна; | |
| РЕКОМЕНДОВАНИЙ ПОРАСТ: | від народження до 3 років; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАГРУЗКА: | до 15 кг; |
| РЕКОМЕНДОВАНА НАГРУЗКА НА ЛЮЛЬКУ: | до 9 кг; |
| МАТЕРІАЛ РАМИ: | алюміній; |
| ТКАНЬ: | лен; |
| щільність 600 D; | |
| водовідштовхувальне просочення; | |
| всі тканинні частини коляски знімні; | |
| КАПЮШОН ЛЮЛЬКИ: | глибокий; |
| глибина регулюється за допомогою кнопок побок; | |
| знімний; | |
| оглядове вікно на магніті; | |
| КАПЮШОН ПРОГУЧНОГО БЛОКА: | глибокий, опускається до бампера; |
| глибина регулюється за допомогою застібки-блискавки; | |
| знімний; | |
| оглядове вікно на магніті; | |
| СПИНКА: | 3 положення; |
| положення регулюються натисканням важеля; | |
| кут нахилу 103°-162°; | |
| ПІДНОЖЕННЯ: | регульована; |
| 2 положення; | |
| з екошкіри; | |
| ЗАЩИТА: | 5-точкові ремені безпеки (3 положення висоти); |
| ремінь-захист від сповзання; | |
| знімний бампер (екошкіра); | |
| КОЛЕСА: | PU; |
| на підшипниках; | |
| Ø передних колес 16,3 см; | |
| Ø задних колес 19,2 см; | |
| ширина шасі задніх коліс 54,5 см; | |
| амортизатори передніх і задніх коліс; | |
| швидкий знімання передніх і задніх коліс; | |
| передні колеса поворотні з фіксацією; | |
| РОЗУМницька РУЧКА: | нерегульована, висота від підлоги 100 см; |
| оббивка з екошкіри; | |
| ТОРМОЗ: | спарений; |
| БАГАЖНА КОРОЗИНА: | витримує навантаження до 3 кг; |
| з доступом у положенні лежачи; | |
| У КОМПЛЕКТІ: | чохол на ніжки (2 шт.); |
| дощовик із вентиляційними отворами; | |
| москітна сітка; | |
| підсклянник; | |
| сумка для мами; | |
| ручки-переноски; | |
| сумка-чохол для зберігання; | |
| ДОДАТКОВО: | кишеня для дрібниць із застібкою-блискавкою; |
| колиска складана; | |
| РОЗМІРИ ПРОГУЛОЧНОГО БЛОКА (ДхШхВ): | в розкладеному вигляді: 94 х 54,5 х 100 см; |
| у складеному вигляді: 45 х 54,5 х 54 см; | |
| спальне місце (ДхШхГ): 86 х 31 х 25 см; | |
| РОЗМІРИ ЛЮЛЬКИ (ДхШхВ): | 80 х 41 х 58см: |
| спальне місце (матрац) 72 х 27см; | |
| розмір у складеному вигляді (ДхШхВ): 33 х 41 х 57см | |
| ВЕС НЕТТО: | шасі з люлькою 9,24 кг; |
| шасі з прогулянковим блоком 8,67 кг; | |
| ВЕС БРАТТО: | 15,4 кг; |
| РОЗМІР КОРОБКИ (ДхШхВ): | 47 х 32,5 х 60,2 см; |
Дитяча коляска 2 в 1 EL CAMINO ME 1085 SAGA стане чудовим придбанням для всієї родини, коляска чудово підходить для щоденних прогулянок і походів по магазинах, для покупок у цій моделі передбачений багажний кошик.








Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | El Camino |
| Країна виробник | Китай |
| Тип коляски | Універсальна/комбінована |
| Кількість блоків | 1 (Для однієї дитини) |
| Максимально допустима вага | 15 кг |
| Механізм складання | Книжка |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Тип передніх коліс | Одинарні |
| Тип задніх коліс | Одинарні |
| Комплектація коляски | Сумка для транспортування коляски, Антимоскітна сітка, Дощовик, Чохол-накидка на ніжки, Кошик для покупок, Люлька, Прогулянковий блок, Матрацик, Підсклянник, Сумка для дитячих речей |
| Система амортизації | Пружини |
| Поворотні передні колеса/колесо | Так |
| Перекидна ручка | Ні |
| Тип ременів безпеки | 5-ти точкові |
| Матеріал коліс | Поліуретан, EVA |
| Стан | Новий |
| Колір | Сірий |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Діаметр передніх коліс | 16 см |
| Діаметр задніх коліс | 19 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина передньої і задньої осі | 48 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 769 ₴











