Виробник Profi
Основні характеристики батута:
- діаметр батута: 305 см
- висота батута: 66 см
- пружини: 60 шт
- кількість опор: 3 шт W -образних
- висота сітки 150 см
- витримують масу людини до 100 кг
Рама - сталь з порошковим напиленням.
Полотно - міцний і еластичний поліпропілен.
Розмір коробки – 126-51-28 див. Вага з коробкою – 42 кг.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Profi |
| Країна виробник | Китай |
| Діаметр батута | 305 см |
| Висота рами батута | 66 см |
| Висота з сіткою | 150 см |
| Максимальне навантаження | 120 кг |
| Вага | 44 кг |
| Колір | Синій |
| Кількість опор | 3 (шт.) |
| Конструкція | Кругла |
| Матеріал рами | Сталь |
| Довжина | 305 см |
| Ширина | 305 см |
| Особливості | Всепогодность |
| Тип | Батут |
| Розташування захисної сітки | Зовнішня |
| Стан | Новий |
| Діаметр | 305 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Для дітей та дорослих |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 627 ₴








